מאמרים

האם לעבוד מהבית?

קריירה מהבית היא החלום של אזרחים רבים ברחבי העולם. האפשרות להיות האדונים של עצמכם, ולהחליט מתי לעבוד ואיך, גורמת לרבים לחפש את הדרכים לעבוד מהמיטה, מקסימום מהמטבח. תופתעו לגלות את שלל הדרכים הקיימות כיום – הן דורשות מכם תעוזה, יוזמה, ובעיקר מרחב נעים ונוח שיאפשר לכם לעבוד באופן מלא. למרות שנהוג לחשוב אחרת, השכר מעבודה מהבית לא נופל מזה שבמשרדים.
העולם של פרסום בגוגל, או קידום אתרים בשמו השני, נחשב לאחת מהאופציות היותר שכיחות בשנים האחרונות במסגרת עבודה מהבית. החשיבות העצומה של מנוע החיפוש הזה הופכת אותו לכלי שיווקי מעולה, וברחבי הארץ ניתן למצוא קורסי הכשרה שיעניקו לכם את הכלים לבצע "קידום לאתר" – בניית תכנית שתקדם את המיקום של אתר הלקוח לראש דף החיפוש בגוגל. עבור רבים, ההימצאות במקום גבוה במנוע החיפוש הזה מביאה לפרנסה ולפניות רבות של לקוחות, כך שמומלץ בחום לשקול תעסוק בתחום פרסום זה.
אם יש בידכם תואר אקדמי, ויש לכם מספיק ניסיון וכישרון בתחום שנלמד, תוכלו לעבוד בכל מקצוע שהוא מהבית – זה יחסוך לכם את הכסף על הוצאות שכירות ותחזוק המשרד, וישאיר לכם מספיק אנרגיה וכסף כדי לערוך פרסום לעסק ולקדם אותו. ואולם, במרבית המקרים, לא תוכלו להתפרנס בכבוד בבית אם לא רכשתם מספיק ניסיון תעסוקתי במשרדים או בעבודה השוטפת, כך שקחו לעצמכם כמה שנים של צבירת ניסיון לפני כן.
אם אתם מוכשרים בכתיבה, עריכה או תרגום, שפע עבודות בתחום יחכו לכם מהבית.

המשך מאמר